Електронна поштаoffice@deos-release.com
Телефон+38 (032) 221 42 08
Графік роботи Пн-Пт з 09:00 - 18:00
Онлайн-консультант

«ПО СТОПАХ» КОНФЕРЕНЦІЇ ОРГАНІЗОВАНОЇ ПІД ЕГІДОЮ ВГО УСПТБ

15 лютого у конференц-залі готелю «Супутник» (м.Львів) відбулась конференція на тему «Основні тенденції розвитку ринку протипожежного призначення та техногенного убезпечення як сегмент будівельної галузі». Організатором заходу був Львівський регіональний осередок ВГО УСПТБ («Український союз пожежної та техногенної безпеки»). 

До участі у конференції були запрошені Президент-Голова правління УСБПТ Платкевич Б.С., заступник начальника Головного управління ДСНС у Львівській області Кагітін Ю.І., представники органів місцевого самоврядування, незалежні експерти пожежного та техногенного аудиту, архітектори та керівники проектних організацій, забудовники, керівники підприємств, які здійснюють діяльність у забезпеченні пожежної безпеки на території Західного регіону України, а також представник Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Початок конференції ознаменувався вступним словом Бориса Станіславовича, який виступив з темою «Саморегулювання ринку систем протипожежного захисту України: баланс інтересів бізнесу, влади, споживачів».

Img

Президент-Голова Правління УСПТБ Платкевич Б.С.

Були розглянуті питання саморегулювання, ліцензування, відносин з державними структурами, чіткі правила щодо прийняття СПЗ на об’єктах будівництва, їх інспекцій «третьою стороною» та обслуговування тощо. До речі, як підкреслив Президент УСПБТ в інтерв’ю журналістам: «Дуже добре, що у нас з’явилась «третя сторона», незалежні експерти, які нічого не проектують, не монтують, не виробляють, не торгують, у них є фахівці, яких орган інспектування використовує для перевірки тих чи інших робіт, які виконали підприємства».

Також своїми думками із аудиторією ділився заступник керівника ДСНС Кагітін Юрій Іванович, який висловив ідею єднання з органами інспектування та висловив надію на кооперацію дій всіх сторін щодо запобігання надзвичайним ситуаціям.

Img
Заступник начальника ДСНС у Львівській обл. Кагітін Ю.І.

Темою його доповіді була «Контроль за дотриманням ліцензійних умов на ринку систем протипожежного захисту (зміни, проблемні питання), заходи нагляду (контролю) за якістю виконання робіт та послуг протипожежного призначення».

Голова Львівського осередку ВГО УСПТБ Єпішин Олег Вікторович виступив з темою «Ініціатива групи членів Львівського регіонального осередку Всеукраїнської громадської організації «Український Союз Пожежної та Техногенної Безпеки» щодо покращення якості виконання робіт протипожежного та техногенного призначення».

Img

Президент-Голова Правління УСПТБ Платкевич Б.С.

Професійні дискусії під час перерви та у залі, цікаві питання від аудиторії, на противагу їм чіткі та однозначні відповіді від доповідачів – те, чим славиться конференція від УСПТБ, яка щороку кочує по найбільших обласних центрах України. «Ми повинні своїми руками досягати свободи галузі. Давайте будемо рухатись разом» – зазначив Президент УСПБТ. І це правда, адже сфера, яка є окремим сегментом будівельної галузі просто зобов’язана саморегулюватись і згідно європейських норм надавати якісні послуги для усіх сторін-учасників.

Img

Команда Експертно-технічного центру пожежного та техногенного аудиту зі слухачами конференції

Інтерв’ю з президентом-головою правління УСПТБ Платкевичем Б.С. про діяльність незалежних експертів у сфері пожежної та техногенної безпеки