Електронна поштаoffice@deos-release.com
Телефон+38 (032) 221 42 08
Графік роботи Пн-Пт з 09:00 - 18:00
Онлайн-консультант

Системи безпеки

1. Системи охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація призначена для охорони територій і будівель, різних приміщень, автомобілів, сейфів, ін. Вона підрозділяється на активну і пасивну. Активна охоронна сигналізація призначена для запобігання несанкціонованому проникненню на об'єкт, що охороняється. Пасивна охоронна сигналізація - це комплекс засобів і дій, які призначені для привертання уваги охоронної служби або власника об'єкту, що охороняється.

2. Система відеоспостереження та відеоконтролю

Відеоспостереження — процес, здійснюваний із застосуванням оптично-електронних пристроїв, призначених для візуального контролю або автоматичного аналізу зображень (автоматичне розпізнавання осіб, державних номерів). Відеоспостереження є основним, а інколи, і єдиним засобом забезпечення безпеки на безлічі об’єктах. Камери відеоспостереження зустрічаються на таких об’єктах як офіси, магазини, склади, транспорт, житлові будинки. Популярність систем відеонагляду спостереження пояснюється, перш за все, їх ефективністю в захисті і охороні території, майна і забезпечення власної безпеки.

3. Система контролю управління доступом (СКУД)

Автоматизо́вана систе́ма контро́лю до́ступу — електронна чи електронно-механічна система, що призначена для забезпечення санкціонованого доступу в приміщення та обліку робочого часу , проїзд транспортних засобів або переміщення матеріалів через вхід (вихід) контрольно-пропускних пунктів зон обмеження доступу.